Všechny nemovitosti

Nabídka nemovitostí

Zvolte si typ nemovitosti

Všechny nemovitosti

  • výhradně
Prodej Byt

Prodej bytu 3+1, OV, 62m2, Velešín

Nabízím k prodeji "vymazlený" byt 3+1 v osobním vlastnictví o výměře 62 m2. Zrekonstruovaná bytová jednotka v roce 2019 se nabízí částečně vybavená, mimo dvou vestavěných skříní jde především o "nabušenou" kuchyňskou linku včetně elektrospotřebičů (myčka Siemens, lednice, el. trouba, indukční deska, digestoř vše Mora). Velkou výhodou je celková světlost prostoru díky oknům ve všech místnostech a citlivě vybraným dekórům podlahových krytin. Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel zn. Junkers ovládaný mimo jiné mobilní aplikací Netatmo. K bytu náleží dva velké soukromé sklepy a ve společných prostorech je možné využít kolárnu, sušárnu a oplocenou zahradu. Fond oprav činí 1.244,- Kč V roce 2024 by se cihlový bytový dům měl zateplovat. V případě zájmu zajistíme financování až na 35 let.

3 490 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Dům, vila

Prodej Rodinný dům, 60㎡

Exkluzivně nabízím k prodeji designově vychytanou chalupu 2+kk zařízenou na klíč. Stačí odemknout a začít chalupařit. Městečko Stráž nad Nežárkou se nachází na území Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Do lázeňského letoviska Třeboně je to pouhých 15 minut autem. S obrovským citem vybudovaný interiér domu tvoří prostorná obytná místnost s kuchyňským koutem, jídelním stolem a posezením. Vstupní chodba dál vede do ložnice, kde se výborně spí a do luxusní koupelny s toaletou. Na okrasně užitkové předzahrádce roste rybíz, růže a byliny. Uzavřený dvorek zajišťuje naprosté soukromí k opalování. Pod zastřešenou pergolou se dá grilovat. Rodinný dům je napojen na obecní kanalizaci, elektřinu, plyn a obecní vodovod. Voda se dá též přepnout na vlastní studniční zdroj. Vytápění zajišťují plynové vafky a ohřev vody elektrický bojler, který se s pračkou a připojením pro centrální vysavač nachází v technické místnosti za chalupou. Nemovitost se prodává včetně vybavení dobovým nábytkem, obrazy a starožitnostmi. Díky vysokému komfortu je ideální k celoroční rekreaci či trvalému bydlení. Objekt můžete využívat též k podnikání v oblasti ubytování. Městečko Stráž disponuje plnou občanskou vybaveností. Na náměstí stojí pohádkový zámek, kousek pod ním vaří pivo a do přírody, na kolo a na ryby je to coby kamenem dohodil. Chalupa prošla v roce 2015 částečnou rekonstrukcí. V zadní části objektu jsou nové omítky, odvětrání stěn, hydroizolace betonových podlah a nové rozvody vody, odpadu a elektřiny. V původním stavu zůstala hlavní obytná místnost se starší betonovou podlahou. Krov je v pořádku. Neváhejte si domluvit prohlídku této jedinečné nemovitosti. Pro komunikaci uvádějte prosím evidenční číslo zakázky N103240.

3 290 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Dům, vila

Prodej Chalupa, 60㎡

Exkluzivně nabízím k prodeji designově vychytanou chalupu 2+kk zařízenou na klíč. Stačí odemknout a začít chalupařit. Městečko Stráž nad Nežárkou se nachází na území Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Do lázeňského letoviska Třeboně je to pouhých 15 minut autem. S obrovským citem vybudovaný interiér domu tvoří prostorná obytná místnost s kuchyňským koutem, jídelním stolem a posezením. Vstupní chodba dál vede do ložnice, kde se výborně spí a do luxusní koupelny s toaletou. Na okrasně užitkové předzahrádce roste rybíz, růže a byliny. Uzavřený dvorek zajišťuje naprosté soukromí k opalování. Pod zastřešenou pergolou se dá grilovat. Rodinný dům je napojen na obecní kanalizaci, elektřinu, plyn a obecní vodovod. Voda se dá též přepnout na vlastní studniční zdroj. Vytápění zajišťují plynové vafky a ohřev vody elektrický bojler, který se s pračkou a připojením pro centrální vysavač nachází v technické místnosti za chalupou. Nemovitost se prodává včetně vybavení dobovým nábytkem, obrazy a starožitnostmi. Díky vysokému komfortu je ideální k celoroční rekreaci či trvalému bydlení. Objekt můžete využívat též k podnikání v oblasti ubytování. Městečko Stráž disponuje plnou občanskou vybaveností. Na náměstí stojí pohádkový zámek, kousek pod ním vaří pivo a do přírody, na kolo a na ryby je to coby kamenem dohodil. Chalupa prošla v roce 2015 částečnou rekonstrukcí. V zadní části objektu jsou nové omítky, odvětrání stěn, hydroizolace betonových podlah a nové rozvody vody, odpadu a elektřiny. V původním stavu zůstala hlavní obytná místnost se starší betonovou podlahou. Krov je v pořádku.

3 290 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Dům, vila

Prodej Rodinný dům, 141㎡

Nabízím prodej rodinného domu ve vyhledávané vilové čtvrti U Nemocnice. Atypický rodinný dům má v 1.NP (přízemí) bytovou jednotku 1kk, garáž, šatnu a prostorné technické zázemí. Součástí přízemí je také soukromý prostor pro sport a relaxaci - sauna, solárium a fitness centrum. Ve 2.NP se nachází centrum rodinného domu v podobě prostorného obývacího pokoje, jídelny, kuchyně a venkovní terasy průchozí ze dvou světových stran. Díky posazení oken je celé patro krásně prosluněné a působí světlým dojmem po celý den. Ve 2. NP se dále nachází sociální zařízení a ložnice. Ve 3. NP podlaží jsou umístěné 3 ložnice a další samostatné sociální zařízení se sprchovým koutem. Mezi patry je dřevěné schodiště. Venkovní terasa disponuje grilem a společným prostorem s posezením, zajišťuje tak soukromí a čas na odpočinek. Na oploceném pozemku rodinného domu je přístřešek pro 2 automobily. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel. Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího. Zajistíme vám kompletní prodejní i poprodejní servis včetně komplexního finančního poradenství.

9 490 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Dům, vila

Prodej Rodinný dům, 156㎡

V nejvyhledávanější rezidenční lokalitě nabízím k prodeji rodinný dům vystavěný v roce 1936. Na zastavěné ploše 120 m2 a pozemku o celkové výměře 379 m2 se nachází řadový rodinný dům o dispozici 5+2. Velkou výhodou je vybudovaná garáž 32,5 m2 a navazující prostor pro dílnu či uložení dalších věcí. Dalším benefitem je podsklepení domu o výměře 42 m2. Suché sklepní prostory jsou skvělým ukazatelem kvalitně postaveného domu z doby první republiky. Vytápění domu zajišťují krbové kamna napojené na 3komorové komínové těleso umístěné ve středu domu. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Potenciál rozšíření obytného prostoru má velká půda, do které je pohodlný přístup již vybudovanými betonovými schody. Na vzrostlé, uzavřené a tiché zahradě se nachází doplňková stavba pro uložení zahradní techniky. Kouzlo místa i genia loci deklaruje i fakt, že se jedná o první prodej domu v jeho historii.

7 990 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Byt

Prodej bytu 3+1, 120 m2

!!!!!!!!!!!!!!!!!Nabízím k prodeji designovou bombu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V souladu s extravagantním lifestylem majitelů byl vytvořen luxusní prostor na 120m2 v Suchém Vrbném, navíc v krásném starém cihlovém domě z první poloviny 20. stolení. Unikátní a atypický dům a v něm i atypický byt. Jedinečnost, to zde mimo jiné kupujete. Bytová jednotka 3+1 s dalšími prostory a různými zákoutími si Vás jednoduše získá. Mimo nadčasový domov získáváte perfektní strategické místo, díky klidné ulici nerušené provozem a zároveň perfektní dostupností do centra města městskou hromadnou dopravou nebo pěšky. Malou třešničkou je pak společný dvorek ve vnitrobloku se zelení. Bytová jednotka 3+1 o celkové podlahové výměře 120 m2 se nachází ve 2. patře, vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel s rozvedou do radiátorů. K bytu náleží sklepní kóje. Doporučuji osobní prohlídku

7 290 000 Kč

Zobrazit více
61 nemovitostí
11 stran
1 2 3 ... 9 10 11 následující