Prodej nemovitostí

Nabídka nemovitostí

Zvolte si typ nemovitosti

Prodej nemovitostí

Prodej Byt

Prodej bytu 3+kk 68 m², České Budějovice - Rožnov

Pouze do 29.2. si můžete ovlivnit design Vašeho bytu. Výběr obkladů, zařizovacích předmětu v koupelně, podlah a barvu finální výmalby. !!!Tady chcete bydlet!!! V Rožnově, v ulici P.J.Šafaříka vznikají 3 moderní bytové jednotky 3kk o obytné ploše 68m2 s terasou 7m2. Prosvětlené byty orientované na východní a západní stranu se společnou zahradou v klidném vnitrobloku budou předány v létě roku 2024. Další skvělou výhodou je, že na patře se bude vždy nacházet pouze jediný byt. Navíc, vše co potřebujete máte v dosahu: +Parkování před domem nebo ve vlastní garáži +250m autobusová zastávka Jana Buděšínského +200m obchod s potravinami +300m cyklostezka – k bytu náleží sklepní kóje pro bezpečné uskladnění kol +800m nemocnice České Budějovice Krásné bytové jednotky v „Šafaříkovce“ budou energeticky úsporná: Cihlový dům bude osazen okny s izolačními 3skly, pod novou fasádou bude izolační vrstva, střecha opět silně izolovaná. Vytápění domu bude teplovodním podlahovým vytápěním. Ke koupi bytové jednotky je možné dokoupit garáž umístěnou přímo v domě.

6 790 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Byt

Prodej bytu 3+1 61 m²

+NA JAKUB + DO NOVÉHO +SE ZAHRÁDKOU Nabízím k prodeji bytovou jednotku 3+1 v osobním vlastnictví v ulici Jakubská. V bytové jednotce ve 2.patře započala kompletní rekonstrukce: Vyzdění jádra, rozvod nové elektroinstalace, výměna za plastová okna. Finální podobu bytu již bude na novém majiteli, popřípadě po dohodě je možné dodělat bytovou jednotku na míru. Velkou výhodou bytu je orientace na 3 světové strany včetně výhledu na věž a jindřichohradecký zámek. Dalším argument pro koupi je velké zádveří, ze které může vzniknout menší 4. pokoj, pracovna a nebo obrovská šatna. Vedle bytového domu leží travnatý pozemek o výměře 164 m2, který lze k bytu zakoupit za cenu 328.000,- Kč.

3 390 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Byt

Prodej bytu 3+kk 68 m², OV, České Vrbné

Nabízím k prodeji bydlení ve zcela nové, moderní bytové jednotce orientované na západní stranu. Lokalita Českého vrbného splní veškeré nároky pro Vaše bydlení: +Možnost pohodlného parkování v podzemí bytového domu +Možnost uložení věcí ve sklepní kóji hned u automobilu. +Českovrbenské rybníky v docházkové zóně = nejlepší místo pro běžce v Českých Budějovících +Obchody, lékař, restaurace ihned u domu +MHD 1 minutu od bytového domu +Bydlení na okraji ČB s luxusní dostupností do centra autem i na kole. Po dokončení severní propojky rychlá dostupnost na dálnici D3 Bytová jednotka o dispozici 3kk a výměře 68 m2 + 4,4m2 lodžie se nachází ve 4. nadzemním podlaží opravdu voňavého bytového domu. Opravdovým TOP argumentem pro koupi je možnost převzetí hypotečního úvěru s fixovaným úrokem 2,19% do 30.6.2029 Náklady spojené s užíváním bytu jsou 3.595,- Kč + zálohy na elektřinu K bytové jednotce je možné dokoupit sklepní kóji za cenu 100.000,- Kč a parkovací stání v 1.PP za cenu 400.000,- Kč Doporučuji osobní prohlídku krásného bytu, bytového domu i celé oblasti.

5 990 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Byt

Prodej bytu 2+1, OV 47 m², U Lávky

Exkluzivně nabízím prodej bytové jednotky 2+1 v ulici U Lávky. Dispozičně "vychytaný" byt s prostorem v kuchyni pro jídelní stůl, samostatná spíž a 2 samostatné pokoje dávají na relativně malém prostoru (47m2) velký komfort bydlení. Navíc z kuchyně je výhled do vnitrobloku domu, kde se nachází uzavřený dvůr se zelení a dětským soukromý hřištěm. Skvělá synergie sousedů se ukazuje i v rámci společné pergoly, kde funguje scházení se sousedů pro příjemné večerní chvíle. Vytápění zajišťují plynové vafky a ohřev vody elektrický bojler. Měsíční fond oprav činí 20 Kč/m2. K bytu náleží velká sklepní kóje v podzemním podlaží bytového domu. Přijďte se podívat na osobní prohlídku nenápadného bytu se zahradou 2 min od Mercury centra a vlakového nádraží.

2 990 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Pozemek

Prodej pozemku určeného ke stavbě

Nabízím k prodeji sympatický pozemek určený k výstavbě v krásné jihočeské obci Březina u Deštné o výměře 426 m2, parcela č. 15/8. Pozemek je určen pro bydlení, je tedy možné realizovat rodinný dům jako samostatný objekt, který musí respektovat výškovou hladinu a charakter okolní zástavby. Přípustné je tedy přízemní, sedlová symetrická střecha, obdélníkový půdorys, zděný dům. Srub nebo mobilheim jsou nepřípustné. Na pozemku je také možné realizovat občanské vybavení slučitelné s bydlením, např. kadeřnictví, opravna obuvi, stravování a ubytování doplňující bydlení. K potřebám kolaudace je nutné vybudovat ČOV, obecní vodovod je přiveden na hranici pozemku. Elektřina je na hranici pozemku.

1 290 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Byt

Prodej bytu 3+1, OV, 62m2, Velešín

Nabízím k prodeji "vymazlený" byt 3+1 v osobním vlastnictví o výměře 62 m2. Zrekonstruovaná bytová jednotka v roce 2019 se nabízí částečně vybavená, mimo dvou vestavěných skříní jde především o "nabušenou" kuchyňskou linku včetně elektrospotřebičů (myčka Siemens, lednice, el. trouba, indukční deska, digestoř vše Mora). Velkou výhodou je celková světlost prostoru díky oknům ve všech místnostech a citlivě vybraným dekórům podlahových krytin. Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel zn. Junkers ovládaný mimo jiné mobilní aplikací Netatmo. K bytu náleží dva velké soukromé sklepy a ve společných prostorech je možné využít kolárnu, sušárnu a oplocenou zahradu. Fond oprav činí 1.244,- Kč V roce 2024 by se cihlový bytový dům měl zateplovat. V případě zájmu zajistíme financování až na 35 let.

3 990 000 Kč

Zobrazit více
10 nemovitostí
2 strany
1 2 následující