Byty

Nabídka nemovitostí

Byty

Prodej Byt

Prodej byt 2+kk, 47㎡

Nabízím prodej bezbariérového apartmánu v osobním vlastnictví o výměře 47 m2 v blízkosti lipenského lyžařského areálu Kramolín. Nově vzniklé apartmány v rámci rozdělení původního penzionu, jehož rozsáhlá rekonstrukce skončila v roce 2021 je plně vybaven a ihned připraven k užívání. Součástí prodeje je parkovací stání před objektem a skladový prostor pro uložení věcí. Součástí ceny je i instalace kuchyňské linky. Apartmán v osobním vlastnictví můžete plně a neomezeně užívat, popřípadě je možnost využít program pro správu a pronajímání apartmánu po celý rok. Elektřina, otop i voda budou osazeny samostatnými měřícími přístroji. Do společného fondu se platí 40Kč/m2/měs. Z této částky se hradí úklid společných vnitřních i vnějších prostor, údržba zeleně, správce objektu. Vytápění apartmánu a ohřev teplé vody zajišťuje tepelné čerpadlo. Teplo je rozvedeno do podlahového teplovodního vytápění. Provoz internetového připojení již v ceně. Celý penzion si můžete prohlédnout v 3D scanu. Tento nabízený apartmán najdete pod záložkou apartmán přízemí. Klientům rádi zprostředkujeme financování až na 35 let.

4 390 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Byt

Prodej byt 3+kk, 127㎡

Nabízím prodej velkorysé bytové jednotky 3+kk o výměře 127 m2 v obci Radošovice. Designová bytová jednotka vybudovaná v roce 2021 je umístěna ve 2. patře. Součástí prodeje je i samostatná zahrádka o výměře 85 m2 a parkovací místo (parkovací místo bude dobudováno v roce 2024). Dispozice bytu: Zádveří (5m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem (50m2), ložnice (20m2), dětský pokoj (20m2), hala (10m2), koupelna (13m2), samostatné WC (2m2), šatna (9m2). Prosvětlená bytová jednotka je vytápěna podlahovým odporovým vytápěním, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Reálné náklady na provoz bytu je pod 5.000,- Kč. Nabízená jednotka je po dohodě volná ihned. Doporučuji osobní prohlídku.

5 990 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Byt

Prodej byt 2+kk, 80㎡

Exkluzivně nabízím prodej bytové jednotky v prvorepublikovém ikonickém bytovém domě v ulici Matice Školské. Milovníky této architektury nezaskočí vysoké stropy, dvojité špaletové okna, široké schodiště s kovovým zdobeným zábradlím, uzavřený zelený prostor ve vnitrobloku, lakované dřevěné dveře, velká společná půda umístěna nad bytem, společné balkony v mezipatře BD. Bytová jednotka 2kk o celkové výměře 80 m2 (60m2 bytová jednotka, 20m2 sklep) se nachází ve 3. NP bez výtahu. Vytápění zajišťuje elektrický kotel s rozvodem do radiátorů, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Bytovou jednotku je možno dovybavit krbovými kamny. Pro zvětšení obytného prostoru hlavní místnosti byla vytvořena dřevěná konstrukce sloužící jako prostorné ležiště. Díky samosprávě domu jsou nižší provozní náklady, fond oprav činí necelých 1.000,- Kč. Tato částka slouží především jako splátka nově rekonstruované střechy. Půdní prostor nad bytem je přístupný a po případné dohodě majitelů BD (9 BJ) je zde potenciál zřízení mezonetového bytu. bytová jednotka je aktuálně pronajímána. Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího.

4 790 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Byt

Prodej byt 1+kk, 27㎡

Nabízím prodej apartmánu 1kk v osobním vlastnictví o výměře 28 m2 v blízkosti lipenského lyžařského areálu Kramolín. Nově vzniklé apartmány v rámci rozdělení původního penzionu, jehož rozsáhlá rekonstrukce skončila v roce 2021 je plně vybaven a ihned připraven k užívání. Součástí prodeje je parkovací stání před objektem a skladový prostor pro uložení věcí. Součástí ceny je i instalace kuchyňské linky. Apartmán v osobním vlastnictví můžete plně a neomezeně užívat, popřípadě je možnost využít program pro správu a pronajímání apartmánu po celý rok. Elektřina, otop i voda budou osazeny samostatnými měřícími přístroji. Do společného fondu se platí 40Kč/m2/měs. Z této částky se hradí úklid společných vnitřních i vnějších prostor, údržba zeleně, správce objektu. Vytápění apartmánu a ohřev teplé vody zajišťuje tepelné čerpadlo. Teplo je rozvedeno do podlahového teplovodního vytápění. Provoz internetového připojení již v ceně. Celý penzion si můžete prohlédnout v 3D scanu. tento nabízený byt najdete pod záložkou apartmán č.8 Klientům rádi vyřídíme financování až na 35 let. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N98201.

2 980 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Byt

Prodej byt 3+1, 80㎡, ulice 9. května, Jindřichův Hradec

Nabízím k prodeji byt 3+1 v ulici 9. května, byt se nachází ve 2. patře bytového domu. Dům je zděný, zateplený, po výměně oken (plastová), k domu vede přípojka plynu. Byt je v původním stavu, podlahy jsou z pvc, byt má zděné jádro. V bytě je kromě třech pokojů, z nichž jeden je využívaný jako pracovna, také prostorná komora sloužící jako šatna a úložný prostor sezónních věcí. Velkou výhodou bytu je balkón. Pokoje mají vestavné skříně z důvodu úspory místa a pracovna má i zabudované vestavné lůžko. Byt je situovaný na východní a západní stranu, je světlý a majiteli udržovaný. Vytápění bytu je řešeno akumulačními kamny a ohřev vody bojlerem. Dům má společnou půdu, sušárnu, kolárnu a kočárkárnu, každý byt má vlastní zděný sklep. Parkování je možné před domem. Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího, našim klientům zajistíme profesionální právní i finanční servis.

3 790 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Byt

Prodej bytu 3+kk 68 m², České Budějovice - Rožnov

Pouze do 29.2. si můžete ovlivnit design Vašeho bytu. Výběr obkladů, zařizovacích předmětu v koupelně, podlah a barvu finální výmalby. !!!Tady chcete bydlet!!! V Rožnově, v ulici P.J.Šafaříka vznikají 3 moderní bytové jednotky 3kk o obytné ploše 68m2 s terasou 7m2. Prosvětlené byty orientované na východní a západní stranu se společnou zahradou v klidném vnitrobloku budou předány v létě roku 2024. Další skvělou výhodou je, že na patře se bude vždy nacházet pouze jediný byt. Navíc, vše co potřebujete máte v dosahu: +Parkování před domem nebo ve vlastní garáži +250m autobusová zastávka Jana Buděšínského +200m obchod s potravinami +300m cyklostezka – k bytu náleží sklepní kóje pro bezpečné uskladnění kol +800m nemocnice České Budějovice Krásné bytové jednotky v „Šafaříkovce“ budou energeticky úsporná: Cihlový dům bude osazen okny s izolačními 3skly, pod novou fasádou bude izolační vrstva, střecha opět silně izolovaná. Vytápění domu bude teplovodním podlahovým vytápěním. Ke koupi bytové jednotky je možné dokoupit garáž umístěnou přímo v domě.

6 790 000 Kč

Zobrazit více
11 nemovitostí
2 strany
1 2 následující