Domy, vily

Nabídka nemovitostí

Domy, vily

Prodej Dům, vila

Prodej rodinného domu 112 m2, dispozice 4kk, přízemní, zahrada, obec Hospříz u Jindřichova Hradce

Nabízím k prodeji rodinný dům o dispozici 4kk a velikosti podlahové plochy 112 m2. Dům má kromě třech ložnic a obývacího pokoje také prostornou šatnu a technickou místnost se samostatným přívodem vody. Kuchyně má vestavěné spotřebiče a samostatnou spižírnu. Dům není podsklepený, má plastová okna a podlahové vytápění v obývacím pokoji a v koupelně. Vytápění domu je řešeno elektrokotlem nebo krbovými kamny s rozvodem tepla do radiátorů. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Strop je sádrokartonový a zdi domu jsou zateplené polystyrenem. Půda slouží jako úložný prostor k odkládání sezónních věcí. Zastřešení domu je plechovou krytinou, kolaudace proběhla v roce 2016. V letních měsících využívají majitelé především venkovní zastřešenou pergolu a zahradu s letní kuchyní. Ke skladování zahradního nářadí slouží zahradní domek. U vstupu do domu je malá předzahrádka, parkovací místo je přímo před domem. Do domu je zavedený internet, voda a kanalizace jsou obecní. V obci je obchod, restaurace, soukromé řeznictví a školka je přímo naproti domu. Přes obec jezdí pravidelné autobusové spoje do nedalekého Jindřichova Hradce. Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího, doporučuji osobní prohlídku. V případě zájmu zajistíme kupujícímu profesionální finanční poradenství a poskytneme veškerý prodejní i poprodejní servis.

6 990 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Dům, vila

Prodej rodinného domu 60 m², pozemek 203 m²

Exkluzivně nabízím k prodeji designově vychytaný rodinný dům o dispozici 2 kk ve Stráži nad Nežárkou. S obrovským citem vybudovaný interiér domu skládající se z velké obytné místnosti s kuchyňským koutem, vstupní chodby, koupelny s WC a ložnice se nachází na vlastním pozemku o celkové výměře 203 m2. Malá zahrádka před domem a travnatá plocha v uzavřeném dvoru zajisté potěší i nenáročné zahrádkáře. Obytný prostor lze rozšířit ve velkém podkroví, popřípadě do plochy za stávajícím obytným prostorem. Rodinný dům je napojen na obecní kanalizaci, obecní vodovod, elektřinu a plyn. Vytápění domu zajišťují plynové vafky a ohřev vody elektrický bojler. Dům se nabízí včetně vybavení.

3 490 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Dům, vila

Prodej chaty 25 m², pozemek 752 m²

Nabízím samotu a klid uprostřed louky v podobě prodeje chatě s číslem evidenčním na vlastním pozemku o výměře 752m2. Chata o zastavěné ploše 25 m2 má obytnou místnost v přízemí a ve 2. nadzemním podlaží. Obě patra jsou propojeny legendárními mlýnskými schody. Před vstupem do chaty je terasa na posezení. Na pozemek je vstup přes pozemek třetí osoby. Do chaty není zavedená elektrická energie. Chata leží v atraktivní rekreační oblasti Třeboňska v blízkosti soutoku Nové řeky s Nežárkou, v okolí je spousta cyklotras a výletních míst. Nedaleko chaty je Hotel Nežárka s restaurací, kam je možné dojít procházkou a příjemně posedět u dobrého jídla a pití. Doporučuji osobní prohlídku.

990 000 Kč

Zobrazit více
3 nemovitosti