Domy, vily

Nabídka nemovitostí

Domy, vily

Prodej Dům, vila

Prodej chaty, 56 ㎡

Nabízím k prodeji pěknou patrovou chatu s kamennými základy a s dřevěnou konstrukcí, která se nachází na pozemku o rozloze 359 m2. Zastavěná plocha je 64 m2 a skládá se z předsíně, hlavní obytné místnosti a kuchyně. Po mlýnských schodech se dostaneme do prvního patra, kde se nachází velká místnost pro spaní. K domu je napojena přístavba, kde majitelé plánovali koupelnu s WC, odpad by ve spádu končil v jímce. Zdroj vody je z hlubinného vrtu. Vybavení domu je zahrnuto v ceně. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva. V okolí do 1,5 km se nacházejí restaurace, škola a další obchody. Nemovitost i pozemek je osobním vlastnictví. Přístup zajišťuje obecní komunikace

1 490 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Dům, vila

Prodej Rodinný dům, 181㎡

Nabízím k prodeji rodinný dům 5kk s pozemkem o celkové výměře 739m2 obci Srnín. Na zastavěné ploše 145m2 se nachází příjemně zabydlený rodinný dům, který je konstruován do patra, kdy v 1.NP se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyní, pracovnou, zádveřím se šatnou, skladem, sociálním zařízením a velkou technickou místností. Ve 2. NP jsou 3 samostatné neprůchozí pokoje a taktéž sociální zařízení. Velký prostorný obývací pokoj s kuchyní je srdcem a děním celého domu. I díky přiznaným trámům působí vzdušných otevřeným prostorem. Příjemné prostředí nevzbuzuje v domě pouze otevřené a světlé místnosti, ale také doistalovaná rekuperace vzduchu ukrytá v sádrokartonových podhledech. Rodinný dům - dřevostavba je ohříván elektrickým podlahovým vytápěním, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Majitelé vkusně vytvořili nadčasový interiér, který dodává správný mix pocitů venkovského až chalupářského bydlení a zároveň moderního městského. Obec Srnín je strategicky dobře položenou obcí mezi Českým Krumlovem a Českými Budějovicemi. V okolí je mnoho možností procházek do přírody a kopců, neboť se obec nachází v CHKO Blanský les. Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího.

11 490 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Dům, vila

Prodej Rodinný dům, 55㎡

Skvěle vytvořený prostor pro bydlení, klid i ruční tvorbu. To je nabízený rodinný dům v Boleticích, který prošel kompletní rekonstrukcí včetně zateplení. Dům o dispozici 2+1 a na vlastním pozemku o celkové výměře 498m2 se nachází skvost v podobě perfektně upravené zahrady, pergoly pro pohodičku i posezení s přáteli - včetně prostoru pro kuchyň, domeček s krbem pro kutily a přístřešky pro uložení zahradního nábytku, dřeva a zahradní techniky. Na pozemku je garáž pro automobil a další parkovací stání. Dispozice domu je: Obývací pokoj, ložnice, chodba, předsíň, kuchyně, koupelna s WC. V podkroví lze vybudovat 1-2 pokoje. Rodinný dům finského typu je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, prostor je vytápěn krbovými kamny. Rodinný dům je částečně podsklepen. Doporučuji nasát atmosféru stavby i místa na osobní prohlídce.

4 490 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Dům, vila

Prodej Rodinný dům, 63㎡

Exkluzivně nabízím k prodeji cihlový přízemní rodinný dům na vlastním pozemku o celkové výměře 448 m2. Rodinný dům o dispozici 3+1 je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, elektřinu. Vytápění domu je krbem v obývacím pokoji, popřípadě elektrickými přímotopy v jednotlivých pokojích. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Potenciální rozšíření o 2 pokoje a WC je možné v půdním prostoru, do kterého vede pohodlné schodiště. Velkou výhodou je garáž pro osobní automobil a zázemí pro kutily. Jarní sazeničky můžete již sázet do připraveného skleníku na jihozápadní straně pozemku. Doporučuji osobní prohlídku.

4 490 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Dům, vila

Prodej Rodinný dům, 160㎡

Nabízím k prodeji zabydlený rodinný dům v obci Polště. Dvoupodlažní cihlový rodinný dům o dispozici 5+1 se nachází na pozemku o celkové výměře 1616m2. V 1. nadzemním podlaží se nachází obývací pokoj, kuchyně, pracovna, sociální zázemí se sprchovým koutem, technická místnost a garáž. Ve druhém nadzemním podlaží jsou 3 pokoje, sociální zařízení s rohovou vanou a šatna. Velkou výhodou rodinného domu je prostorná samostatná garáž (20m2), ze které suchou nohou vstoupíte do obytné. Druhou velkou výhodou domu jsou provozní náklady spojené s užíváním domu díky osazení účinného tepelného čerpadla země - voda zajišťující vytápění a ohřev teplé užitkové vody. Energetická náročnost domu je C – Úsporná. Obec Polště leží asi 10 km jihozápadně od Jindřichova Hradce. V současné době žije v obci něco málo přes 100 obyvatel, obec má 68 čísel popisných, z nichž 22 je využíváno k individuální rekreaci. Díky místnímu spolku dobrovolných hasičů a dalším nadšencům se v obci udržují staré zvyky a vymýšlejí se různé atrakce pro pobavení místních občanů – masopustní průvod, dětský den se soutěžemi. V obci funguje obecní knihovna, která je vzhledem k počtu občanů i poměrně dosti využívána. Další její službou je i bezplatný veřejný internet. V případě zájmu zajistíme financování na dobu až 35 let.

7 490 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Dům, vila

Prodej Rodinný dům, 83 ㎡

Nabízím k prodeji pozemek o výměře 1744 m2 s rodinným domem před rekonstrukcí. V rodinném domě započala hrubá rekonstrukce. Rodinný dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod. Přístup je z obecní komunikace. Pozemek se nachází na klidné místě v obci Podlesí.

2 290 000 Kč

Zobrazit více
17 nemovitostí
3 strany
1 2 3 následující