Pozemky

Nabídka nemovitostí

Pozemky

Prodej Pozemek

Prodej pozemku k bydlení

Především krásné místo je nejsilnějším motivem pro koupi pozemku, který nabízím u obce Nová pec. Pozemek určený ke stavbě vznikne rozdělením původního pozemku. Nově vzniklý pozemek bude mít výměru 1100m2. Rozměry pozemků budou přibližně 20x55m. Nacházíme se v národním parku a evropské významné lokalitě. I Přes výše zmíněné informace je na pozemku možné postavit různé typy staveb (zděná, srub). Mezi nejhlavnější regulativy patří: sedlová střecha s tmavou krytinou, výška hřebene max. 8m, stavbu umisťovat k severní straně pozemku. Z pohledu inženýrských sítí se u pozemku nachází kaplička s elektřinou. Odpad bude muset být sveden do ČOV, voda vlastní z vrtu.

5 290 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Pozemek

Prodej pozemku k bydlení

Nabízím k prodeji pozemek určený ke stavbě o celkové výměře 499m2. Parcela nacházející se na rohu ulic Za Trubným a Sídl. 5. Května je napojena na obecní vodovod a kanalizaci, na hranici pozemku je vybudovaná kaplička pro plynovou přípojku a elektrickou energii. Pozemek je ze tří stran oplocen. Na pozemku se nachází rozestavěná stavba o podlahové ploše 140 m2 a dispozici 5kk.

2 490 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Pozemek

Prodej pozemek Pole, 8589 m2

Nabízím k prodeji rovinatý pozemek o výměře 8589m2 vedený jako trvalý travnatý porost. Pozemek se nachází na okraji obce Majdalena a jednou stranou se dotýká Zlaté stoky. Nabízený pozemek je částečně oplocený, částečně se na pozemku nachází náletové dřeviny a částečně vzrostlá tráva. Vstup na pozemek je zajištěn věcným břemenem chůze a jízdy přes lesní pozemek Lesů ČR.

590 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Pozemek

Prodej Pozemku k bydlení 1040 m2

Nabízím k prodeji pozemek k bydlení na kterým se nachází přízemní rodinný dům o zastavěné ploše 65m2. Dispozičně je dům řešen jako 1+1/2kk: Základem domu je prostorný obývací pokoj, který díky své velikosti lze přepažit a rozdělit na 2 samostatné pokoje. Dále kuchyň s prostorem pro jídelní stůl nebo malý obývací pokoj. Z kuchyně je vstup HS portálem na terasu s nerušeným výhledem do okolních polností. Rodinný dům je vytápěn krbovými kamny, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je napojen na obecní vodovod. Celková výměra pozemků je 1040 m2. Pozemek je plně oplocen. Na pozemku se nachází vedlejší stavba - garáž. Obec Kunžak je středobodem Přírodního parku Česká Kanada. Oblast je ceněná pro zachování člověkem málo pozměněné krajiny, jelikož část přírodního parku byla za minulého režimu součástí pohraničního pásma a tudíž byla z velké části ponechána svému osudu. Díky tomu zde mohli přežívat vzácné, na mnoha místech i chráněné druhy. Přírodní park se nachází v Českomoravské vrchovině mezi Novou Bystřicí, Kunžakem, Slavonicemi a hranicí s Rakouskem.

2 990 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Pozemek

Prodej pozemku určeného ke stavbě

Nabízím k prodeji sympatický pozemek určený k výstavbě v krásné jihočeské obci Březina u Deštné o výměře 426 m2, parcela č. 15/8. Pozemek je určen pro bydlení, je tedy možné realizovat rodinný dům jako samostatný objekt, který musí respektovat výškovou hladinu a charakter okolní zástavby. Přípustné je tedy přízemní, sedlová symetrická střecha, obdélníkový půdorys, zděný dům. Srub nebo mobilheim jsou nepřípustné. Na pozemku je také možné realizovat občanské vybavení slučitelné s bydlením, např. kadeřnictví, opravna obuvi, stravování a ubytování doplňující bydlení. K potřebám kolaudace je nutné vybudovat ČOV, obecní vodovod je přiveden na hranici pozemku. Elektřina je na hranici pozemku.

940 000 Kč

Zobrazit více
5 nemovitostí