Realitně-investiční poradenství

Realitně-investiční poradenství

IRP je majstrštik mé praxe a dovedností… nebojím se investovat do Vaší nemovitosti, abychom ji lépe prodali.

IRP je majstrštyk mé praxe a dovedností… nebojím se investovat do Vaší nemovitosti, abychom ji lépe prodali. Ukázána platí:

  1. Klient nemohl prodat za adekvátní cenu byt před rekonstrukcí. Zainvestoval jsem celkovou částku na kompletní rekonstrukci a jednotku jsme prodali.
  2. Majitel penzionu půl roku neúspěšně prodával. Navrhl jsem penzion rozdělit na apartmány, zainvestoval jsem do rozdělení a vybavení, ošetřil jsem legislativní záležitosti (vznik SVJ, prohlášení vlastníka, aj.) a postupně jsem apartmány prodal.
  3. Nebankovní společnosti v pozici zástavního věřitele: Ajaj, toto banka nemá ráda. Při prodeji nemovitosti toto má negativní dopad na cenu nemovitosti. Se mnou Nee.., Již několikrát jsem podobné dluhy před prodejem vyplatil, aby se nemovitost prodala za tržní cenu.
  4. Podílové vlastnictví je nevýborná věc a od 3 a více majitelů navíc v příbuzenském stavu začíná být neřešitelnou věci. Ne, však pokud existuje IRP a klient mi důvěřuje. Sice rodinné vazby neposílím, ale jak se říká: Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá…
  5. Poskytnutá záloha. Klasická situace, pokud se klient stěhuje z bodu A do bodu B a nechce, aby do situace vstoupil bod C (Bodem C je většinou pronájem nebo maminka/tchýně). Klient se chce přestěhovat, novou nemovitost bude ze 100% financovat prodejem stávající nemovitosti. Pro zarezervování nové nemovitosti potřebuje finance, které ovšem nemá.
  6. Rozdělení pozemků geometrickým plánem, zasíťování.

Napište mi zprávu

Zpět na Rozcestník služeb